Каталоги Body

administrator
09 February
02 BK 670

Які б не були масштаби компанії, сфера діяльності та вид продукції, її потрібно презентувати вашому клієнтові. Ви повинні не тільки привернути увагу потенційного покупця вашого товару чи послуги, а й мотивувати його до покупки. Більше того, необхідно змусити клієнта повернутися і купити у вас товар знову, коли з’явиться така потреба.

Головним помічником маркетолога для цих цілей та завдань є каталоги. Особливо ефективним цей вид рекламної поліграфії буде в тому разі, якщо виглядатиме ефектно.

Дизайнерам із Польщі вдалося створити дуже яскравий дизайн каталогів “Body”. Він виглядає досить ефектно, а його конструкція є унікальною. Ці каталоги дивують, їхній зовнішній вигляд буквально «примушує» їх читати, а отже, й зацікавитися продукцією, представленою в них.

01_bk_670

Замість класичного каталогу у звичному форматі на термобіндері або скобі перед вами – особливі каталоги. Їхній блок сторінок розміщений посередині обкладинки з двома клапанами. Крім того, листи внутрішнього блоку скріплені технологією «відкритого корінця», яку стало модним використовувати у виготовленні блокнотів, щоденників, книг та каталогів.

02_bk_670

03_bk_670

06_bk_670

11_bk_670

25_bk_670

36_bk_670

Друкарня Huss спеціалізується на друкуванні книг, каталогів, блокнотів, щоденників та іншої поліграфічної продукції. Ми беремося за виробництво будь-якої складності.

Надсилайте заявки на marketing@huss.com.ua, або залишайте за телефоном (044) 587-98-53.

___________________________

Замовити  друк рекламних каталогів на нашому сайті.

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.