Карась Галерея разом з Видавництвом ArtHuss оголошують конкурс оповідань для проєкту «Щоденник війни» в рамках «А4, кулькова ручка»

administrator
18 October

Конкурс оповідань “Щоденник війни”!

Карась Галерея, разом з Видавництвом ArtHuss оголошують конкурс оповідань (short stories, essay) для проєкту “Щоденник війни” в рамках “А4, кулькова ручка”.

Тема: “Щоденник війни” – розпочата у лютому 2022 року повномасштабна військова агресія росії проти України.

Умови участі:

До розгляду приймаються науково-популярні, мистецтвознавчі, аналітичні, дослідницькі, історичні та літературні тексти на тему будь-яких аспектів російського агресивного військового нападу на Україну.

У конкурсі може брати участь будь-яка особа, яка досягла 18 років або отримала письмовий дозвіл своїх батьків чи піклувальників.

Обсяг не має перевищувати 8000 знаків без пробілів.

Роботи повинні бути написані українською мовою.

Есе на конкурс мають бути надіслані в електронному текстовому вигляді (*doc., *docx., *.txt, *.rtf) на адресу: karasgallery@gmail.com з темою: Оповідання на конкурс – “Ім’я і Прізвище”, з мобільним телефоном і посиланням на акаунт в соцмережах (якщо є).

Призи:

Видавництво ArtHuss забезпечує преміальний фонд. Найкращі роботи будуть нагороджені грошовими преміями:

  • 1 місце (Grand Prix ArtHuss) – 10 000 грн
  • 2 місце – 7 000 грн
  • 3 місце – 5 000 грн

Також обрані оповідання будуть опубліковані в каталозі разом з рисунками, створеними спеціально для цього проєкту. 1 місце має бути тільки одне, а 2 і 3 місць можуть бути декілька.

Подаючи свій твір на конкурс – тим самим, автор дозволяє цей твір читати, зберігати, друкувати, публікувати, перекладати на інші мови, редагувати, використовувати його у цілому, або частинами, цитувати; продавати, транспортувати, зберігати та розповсюджувати друковані видання з цими текстами, використовувати ім’я та інформацію автора текстів.

Останній день для подачі: 20 грудня 2023 року.

Журі конкурсу є закритою не публічною групою задля запобігання можливого тиску. Приймання текстів триває 24/7. Остання дата подачі 20 грудня 2023 року.

Перешліть інформацію знайомим, яким це може бути цікаво!

Чекаємо на ваші роботи та бажаємо натхнення!

___________________________

 

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.