Історія компанії в одній книзі

administrator
14 January
dc5b2c78627151 5caad678a09bf

Більшість каталогів виглядають звично: вони схожі на невеликі або важкі книги. Цей формат перевірений часом і підходить для подачі інформації. Але сучасний дизайн пропонує незвичайні рішення. Творча студія Darling Visual Communications з Сінгапуру розробила каталог для медичного комплексу JurongHealth. Він був спроектований з нуля для комплексного догляду за пацієнтами, ефективності та зручності.

Історія компанії в одній книзі - друкарня huss

Коли JurongHealth відзначали 8-річчя, творча студія зайнялася розробкою пам’ятного видання. Їх завдання полягало в тому, щоб створити каталог для персоналу та зацікавлених клієнтів. Тому вони вирішили відійти від звичного підходу до корпоративних видань.

Це не був річний звіт, наповнений графіками і висновками. Дизайнери розробили особливий зовнішній вигляд, щоб виділити основні напрямки діяльності JurongHealth.

Історія компанії в одній книзі - друкарня huss

Історія компанії в одній книзі - друкарня huss

В результаті вийшла багатофункціональна папка-палітурка, в якій зібрані основні послуги лікарні та історія відділень. Також в цьому каталозі опублікували історії людей і досягнення компанії. Концепція записної книжки дозволила задіяти різні візуальні елементи. Повноформатні зображення, рукописні замітки і ескізи…

Результат схожий на колекцію ключових спогадів від відданих своїй справі професіоналів охорони здоров’я. Саме такі проєкти відображають душевність і турботу про клієнтів. Якщо у вас є ідеї, якими ви хочете поділитися, друкарня Huss надрукує ваш тираж.

Історія компанії в одній книзі - друкарня huss

У нашій друкарні ви можете замовити виготовлення і друк каталогів та книг будь-якої складності

Мінімальний наклад – 100 примірників

 

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.