Геометрія і яскраві акценти в каталозі для Mobel Sport

administrator
08 April
c9f2fd60405437 5ceb96f4ada19

Шукаєте дизайнерські рішення для спортивного бренду або просто хочете створити динамічний і сучасний настрій за допомогою каталогів? Ділимося з вами таким прикладом в друці поліграфії.

Mobel Sport – бренд високоякісного спортивного обладнання, який спеціалізується на велоспорті, тріатлоні і бігу. Вони адаптують свою продукцію для потреб клієнтів завдяки ексклюзивній системі налаштувань одягу.

Геометрия и яркие акценты в каталоге для Mobel Sport

Геометрия и яркие акценты в каталоге для Mobel Sport

У дизайні каталогу висвітлено весь спектр персоналізованого обладнання. Тому ключовим завданням стало створення витриманого стилю в усьому: від іконок до шрифтів. Адже дизайн каталогу – це частина цілісної кампанії, в рамках якої створили суббренди, тому графіка з каталогу повинна була виступати елементом ідентифікації. Як дизайнери з цим впоралися? За допомогою балансу всіх деталей каталогу. Обережні художні рішення в поєднанні з нотками тонкого сюрреалізму, які підкреслюють зображення товару. Одяг на фото допомагає демонструвати графіку.

Геометрия и яркие акценты в каталоге для Mobel Sport

Геометрия и яркие акценты в каталоге для Mobel Sport

Також дизайнери розробили графічну систематизацію. Всього чотири типи продукції були організовані в окремі групи. Кожна група отримала власні шрифти, іконки і впізнаваний, але цілісний стиль. Значки і піктограми допомагають орієнтуватися в каталозі, знаходити інформацію про матеріали і якість продукції.

Huss

Функціональність і естетика – мабуть, це і є коротке резюме всього каталогу. Вигадлива обкладинка з прорізами повторює стримане оформлення всередині. Яскраві акценти не відволікають увагу, а концентрують на важливих деталях.

Надихайтеся цим дизайном для ваших брендів і приходьте в друкарню Huss за технічною стороною питання – друк та виробництво поліграфії. Розповімо, як подати макет для друку, допоможемо вибрати приємну текстуру паперу, щоб ваш тираж захоплював клієнтів.

Геометрия и яркие акценты в каталоге для Mobel Sport

___________________________

 

Надрукувати каталоги в Фамільній друкарні Huss

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.