CASES: Branding 2017

administrator
19 October
title

14 жовтня в IQ Business Center пройшла конференція CASES: Branding. Організатори вкотре довели, що зібрати успішних представників креативних індустрій в одному місці для обміну досвідом успішних проектів цілком реально. Більше того, зустріч можна провести у захоплюючому форматі як для учасників, так і для самих доповідачів.

CASES: Branding 2017

Конференції CASES встигли стати гарною традицією в галузі українського маркетингу. Особливістю цієї зустрічі стало те, що вона була присвячена темі брендингу.

CASES: Branding 2017

Як підходять до поняття брендингу і що вкладають у зміст цього поняття агенції та їхні замовники, які свіжі успішні проекти були реалізовані в Україні нашими компаніями, і з якими труднощами їм доводилося стикатися в друкарні Huss. Особливо приємно, що ми не просто відвідали конференцію, а стали поліграфічним партнером цього заходу.

CASES: Branding 2017

Ми знаємо, що учасники люблять йти з конференцій не з порожніми руками, тому віднеслися до друку поліграфії для конференції з великою відповідальністю, як завжди. Упевнені, що учасники конференції переконалися у цьому.

CASES: Branding 2017

Дякуємо команді організаторів за довіру та цікаву конференцію, яка не перестає дивувати та надихати своїх учасників.

Як все пройшло, дізнайтеся з фотозвіту.

До зустрічі на CASES:Digital, яка відбудеться вже 9 грудня 😉

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.