8 способів застосування надрукованих блокнотів

administrator
27 August
jan kahanek fVUl6kzIvLg unsplash

Блокноти – дуже універсальна річ. Вони можуть мати сентиментальну цінність, якщо записувати щасливі моменти з життя. Вони стануть помічником у роботі і дозволять не пропустити жодну ділову зустріч. В них можна малювати, будувати графіки, засушувати квіти.

Використовуйте їх як вам завгодно:

 

1. Записуйте свої сни

Щоночі нам сняться сни, проте пам’ятаємо про них лише кілька хвилин після пробудження. Тримайте блокнот біля ліжка, документуйте свої сни. Таким чином у вас буде колекція захопливих і дивних історій, які можуть надихнути на креатив. Також ви зможете прослідкувати свої страхи і переживання, щоб краще зрозуміти себе.

8 способов применения напечатанных блокнотов

2. Колекціонуйте рецепти

Якщо ви любите готувати, таким чином улюблені рецепти будуть завжди під рукою. Проте щоб зробити записи більш інтерактивними, записуйте коли і для кого ви готували. Вечірка, сімейний обід, що говорили ваші близькі про страву? Ви зафіксуєте приємні моменти з родиною у такий оригінальний спосіб.

 

3. Виписуйте цитати

Завдяки цьому ви покращите словниковий запас, краще запам’ятаєте зміст книг, які ви прочитали. А якщо вести такий щоденник цитат регулярно, ви здивуєтеся, як сильно змінилися ваші смаки і на що ви звертали увагу в минулому. Окрім цього цитати можуть стати поштовхом до натхнення, їх можна потім записувати в листівках і відправляти друзям, або ж вішати на стіну як мотивацію.

8 способов применения напечатанных блокнотов

4. Фіксуйте ідеї

Ідеї – майже як сни, вони швидко забуваються. Тож ця порада особливо корисна представникам креативних професій. Носіть у кишені невеличкий блокнот і фіксуйте усе, що спало на думку. Потім ці спонтанні нариси можуть перетворитися на повноцінний творчий проєкт.

 

5. Створюйте списки справ

Хоч для цього існують спеціальні блокноти-планери і щоденники, звичайний блокнот впорається з цією задачею теж. Якщо ви не любите обмеження у часі чи датах, записуйте списки справ так, як комфортно вам. Наприклад, розділіть сторінку на повсякденні завдання, термінові та довготривалі справи.

8 способов применения напечатанных блокнотов

6. Складайте списки бажань

Психологи радять час від часу тішити свою «внутрішню дитину», тобто робити собі щось приємне, піклуватися. Це допомагає подолати стрес. Тож якщо ви думаєте «мені нічого не потрібно», ви можете ігнорувати свої потреби. Тож радимо завести блокнот бажань. Виписуйте місця, у яких хочете побувати, цілі, яких хочете досягнути. Додавайте фото, наліпки… І лишень уявіть, як приємно буде поставити галочку, що якесь із бажань виконано!

 

7. Описуйте відпустку

З часом спогади стають менш інтенсивними, тож якщо хочеться частіше згадувати приємні моменти, запишіть їх у блокнот! Переживання, думки, події, враження, вклеєні квитки з музеїв, діалоги – така пам’ять не гірша, ніж фотографії.

8 способов применения напечатанных блокнотов

8. Позбавляйтеся стресу

Так, блокноти допоможуть у цьому. Якщо у вас був важкий день, запишіть думки, що турбують. Можна виділити на це кілька хвилин перед сном, таким чином ви обдумаєте усі негаразди, сон буде якіснішим і більш спокійним. Не забудьте також виписувати і хороші речі, що відбулися впродовж дня.

 

Типографія Huss з радістю надрукує блокнот для будь-яких ваших потреб, з будь-яким дизайном та наповненням. Кольори обкладинок, тиснення, лінії всередині чи білі аркуші – усе, що забажаєте.

 

Замовити друк блокнотів в друкарні huss

 

___________________________

Кожен день ми стараємося заради вас, висвітлюючи найцікавіші події, і тримаємо вас в курсі всіх останніх новин.

Підписатися на розсилку

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.