НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Книга “Третій сніг”

Ця книжка – нова казка про лісову школу (навіть не одну) і її кмітливих, пустотливих і до всього цікавих учнів. «Третій сніг» також про те, як реагують сучасні діти на гострі, актуальні, болісні проблеми в житті нинішньої України…

Насправді ж це історія про добро і зло, співчуття і жорстокість, радість і горе, сміх і сльози — себто про все те найважливіше, що в житті завжди поруч і про що неодмінно треба говорити з дитиною.

Зображення адаптовані для дітей і надруковані наче вирізанні з полотна справжньої  картини.

Ви можете не хвилюватись, ваша дитина може бавитись з книжкою скільки завгодно. Тверда палітурка книг – це не просто обкладинка, це – гарантія довго-вічності видання. Коли до вас у руки потрапляє книга в твердій палітурці, розумієш, що тримаєш щось варте уваги.

Книга розрахована для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, тому надрукована за допомогою єкологічно чистої фарби.

Фамільна друкарня huss – це укомплектований штат професіоналів, справжніх майстрів своєї справи. У виробництві книг використовується сучасне друкарське обладнання та якісні матеріали. Все це, помножене на відповідальний підхід до замовлення, дає відмінний результат – видання в твердій палітурці, яке здатне стати учасником дитячіх ігор  і бути окрасою книжкових полиць.

Хочете надрукувати книги такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Зв'язатися з менеджером