НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Книга-натхнення для zabugor.com

IMG 0141
IMG 0148
IMG 0146
IMG 0145
IMG 0144
IMG 0143
IMG 0142
IMG 0141
IMG 0148
IMG 0146
IMG 0145
IMG 0144
IMG 0143
IMG 0142

Надрукували надихаючу книгу для zabugor.com, які займаються організацією турів та подорожей. Мінімалістичний дизайн виглядає стильно і не відволікає увагу від основного посилу цього видання: показати насолоду відпочинком та розповісти про компанію та корисну інформацію, яка знадобиться у мандрівках. Не заважаючи на те, що дизайн здається простим, ми включили багато особливих деталей при друці.

 

На обкладинці нанесли лак у вибіркових місцях, щоб додати блиску та ефектного вигляду. Також доповнили це матовою і глянцевою ламінацією. Типографія Huss дбає не лише про зовнішній вигляд видань, але й про їх міцність та довговічіність. Книга для zabugor.com не стала винятком. Прямий корінець проклеєний та прошитий нитками – це подвійний захист від випадання сторінок. Тверда обкладинка підвищує термін використання книги і захищає від можливих пошкоджень.

 

Робота з ілюстраціями у цьому виданні була масштабна. Приємний на дотик крейдований папір надає кольорам на фото більшої яскравості. Особливістю книги є задруковані форзаци. Це сторінки, якими кріпиться блок до обкладинки. Більше того, на сторінках книги ми використали кольоровий офсетний друк із використанням пантонів. Тобто відтінок фарби був створений спеціально для цього проекту. Тож якщо у тиражі вашої мрії є незвичні барви чи брендовані кольори… Будьте впевнені, типографія Huss втілить їх у життя!

 

 

В нашій друкарні Ви можете замовити друк книг будь-якого формату та складності. Звертайтесь!

 

___________________________

Хочете надрукувати книги такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.