НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Блокноти Giftskraft

6
5
4
3
2
1
6
5
4
3
2
1
6
5
4
3
2
1
6
5
4
3
2
1

Сьогодні в наших руках з різних причин все частіше виявляється електронний гаджет, ніж стара добра книга або блокнот. Звичайний на перший погляд щоденник вже стає чимось «вінтажним», як вінілові пластинки або cd-носії. Але саме це і підвищує їх цінність, чи не так?

Особливо приємно, коли блокноти дійсно зроблені, як то кажуть «з душею» від обкладинки, до кожної сторінки блоку всередині. Команда www.giftskraft.com.ua впоралася з цим завданням на максимум. Кожен блокнот, зроблений цими хлопцями має дизайн, що запам’ятовується, допомагає вирішити важливі завдання, крім класичного ведення записів. А в фамільний друкарні Huss подбали, щоб продукція не викликала нарікань з точки зору поліграфії. Тверда палітурка блокнотів, європейські фарби і матеріали, досвід майстрів і найкраще обладнання Друкарні Huss дозволили втілити в життя найсміливіші творчі ідеї команди.

Надихайтеся на нові ідеї, і друкуйте блокноти для вас і вашого бізнесу в фамільний друкарні Huss. Залишайте ваші заявки на сайті друкарні.

___________________________

Хочете надрукувати блокноти такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.