НАШЕ ПОРТФОЛІО

<Назад в портфоліо

Блокноти Grundfos

Блокноти Grundfos
Блокноти Grundfos
Блокноти Grundfos
Блокноти Grundfos
Блокноти Grundfos
Блокноти Grundfos
Блокноти Grundfos
Блокноти Grundfos
Блокноти Grundfos
Блокноти Grundfos

У сучасному світі, коли всі дані можна записати онлайн, нотатках на телефоні чи поставити нагадування у календарі, друковані блокноти все ще актуальні. І не дивно, адже при письмі рукою задіюється зорова та кінетична пам’ять, тож інформація краще засвоюється.

Блокноти бувають різних форматів, тож їх можна брати з собою у будь-якому зручному форматі. Ще й можна підібрати унікальний дизайн. До того ж, навіть якщо ви будете на високій горі, де не дістає сигнал мобільного зв’язку, паперовий блокнот завжди буде до ваших послуг без підключення і дротів. Тож ми раді отримувати замовлення на друк блокнотів і робимо усе, аби якісно виконати друк і додати невеличкі деталі для зручності користувачів. 

 

На прикладі блокнотів для компанії Grundfos покажемо, як маленькі деталі додають комфорту:

1. Дизайн.

Дизайн блокноту мінімалістичний, тож не буде конфліктувати зі смаками користувачів. А раптом що, обкладинку завжди можна прикрасити стікерами. Проте оскільки це корпоративний блокнот, на обкладинці є акцент: тиснення білою фольгою. Це вписується в мінімалістичне оформлення і демонструє приналежність до компанії.

2. Обкладинка.

Блок сторінок вийшов доволі об’ємним, тож щоб додати міцності блокноту ми оформили його у тверду обкладинку. Це забезпечить захист і надійність усій конструкції. До того ж, сторінки як прошиті, так і склеєні, тож блокнот витримає письмо на ходу, виривання сторінок і буде тішити користувачів дуже довго. 

3. Папір.

Безумовно, тактильні відчуття важливі при письмі. Для цього блокноту ми використали некрейдований дизайнерський папір від Arctic Paper, виготовлений у Швеції. Він достатньо цупкий і гарно вбирає чорнила, тож літери не розтечуться.

4. Додаткові деталі.

Ці елементи додають у блокнот на свій смак. Користувачі цінують їх наявність, адже часто вони додають комфорту у використанні. У блокнотах Grundfos є:

  • Петелька. Якщо потрібно щось швидко записати, не потрібно шукати ручку чи олівець, вони завжди будуть поруч, надійно закріплені у спеціальній петельці. 
  • Лясе – закладинка, щоб завжди відкривати блокнот на тому місці, де зупинилися.
  • Кишенька на задньому форзаці блокноту для візитівок, стікерів чи зберігання інших важливих дрібниць.

 

Отже, при виготовленні блокнотів варто орієнтуватися на потреби користувачів. Подумайте, які додаткові деталі ви б хотіли бачити і використайте їх. Обирайте якісні матеріали, тоді вони прослужать довго і з користю. І звісно ж, брендована поліграфія має виглядати стильно, тоді її з гордістю будуть носити та використовувати, забезпечуючи додаткову, але не нав’язливу рекламу вашому бренду.

Замовити друк блокнотів у нашій друкарні. Мінімальний наклад від 100 штук

___________________________

Хочете надрукувати блокноти такої ж якості?

Зв'язатися з менеджером

Проконсультуватися

Зателефонувати

Написати

Дякую за заявку! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.