НАШЕ ПОРТФОЛИО

<Назад в портфолио

В лабіринтах часу

«Каталог виставки реставрованих творів із колекції Одеського художнього музею» дає можливість ознайомитись із давніми та сталими традиціями української реставраційної школи майстерень Києва, Одеси та  Львова, і поділений на дві частини: іконопис та живопис. Хронологія,  історії побутування  експонатів, біографічні свідчення художників у супроводженні анотацій реставраторів, доповнено низкою ілюстративного матеріалу за принципом до, під час і після процесу, але тільки в тих випадках, де була можливість скористатись архівними фондами Одеси, Києва та Львова.

 

Фамільна типографія huss вдалося передати найвитонченіші деталі робіт, представлених в цьому тиражі каталогів. Читаючи сторінки каталогу ви наочно переконаєтеся у важливості та майстерності виконаної роботи над витворами мистецтва. Для друку каталогу відібрали папір необхідної товщини та густини, щоб отримати друк високої якості, а сам каталог не втрачав своєї естетики якомога довше. Цей  каталог ви захочете перечитувати знову і знову, і це буде найкращим компліментом для фамільної типографії huss та Одеського художнього музею.

 

З питань виготовлення та друку каталогів і іншої поліграфічної продукції звертайтесь до менеджерів фамільної типографії huss. Необхідно лише зателефонувати за номером (044)587-98-53 або лишити заявку на прорахунок друку на сайті. Не забувайте слідкувати за блогом і портфоліо фамільної типографії huss, щоб бути в курсі свіжих ідей для друку поліграфії.

Хотите напечатать каталоги такого же качества?

Связаться с менеджером

Проконсультироваться

Позвонить

Написать

Спасибо за заявку! Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.