Проконсультироваться

Позвонить

Написать

НАШЕ ПОРТФОЛИО

<Назад в портфолио

Книга «Третій сніг»

IMG_1360
IMG_1362
IMG_1363
IMG_1364
IMG_1366
IMG_1367
IMG_1360
IMG_1362
IMG_1363
IMG_1364
IMG_1366
IMG_1367

Ця книжка — нова казка про лісову школу (навіть не одну) і її кмітливих, пустотливих і до всього цікавих учнів. «Третій сніг» також про те, як реагують сучасні діти на гострі, актуальні, болісні проблеми в житті нинішньої України…

Насправді ж це історія про добро і зло, співчуття і жорстокість, радість і горе, сміх і сльози — себто про все те найважливіше, що в житті завжди поруч і про що неодмінно треба говорити з дитиною.

Зображення адаптовані для дітей і надруковані наче вирізанні з полотна справжньої  картини.

Ви можете не хвилюватись, ваша дитина може бавитись з книжкою скільки завгодно. Тверда палітурка книг — це не просто обкладинка, це — гарантія довго-вічності видання. Коли до вас у руки потрапляє книга в твердій палітурці, розумієш, що тримаєш щось варте уваги.

Книга розрахована для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, тому надрукована за допомогою єкологічно чистої фарби.

Фамільна друкарня huss — це укомплектований штат професіоналів, справжніх майстрів своєї справи. У виробництві книг використовується сучасне друкарське обладнання та якісні матеріали. Все це, помножене на відповідальний підхід до замовлення, дає відмінний результат — видання в твердій палітурці, яке здатне стати учасником дитячіх ігор  і бути окрасою книжкових полиць.

Хотите напечатать книги такого же качества?

Связаться с менеджером

Спасибо за заявку наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.