НАШЕ ПОРТФОЛИО

<Назад в портфолио

Коран українською

Вперше в Україні видавництво «Основи» взяло на себе сміливість надрукувати Коран українською мовою. А ми з великим задоволенням втілили цю ідею в життя. Результат – перший україномовний Коран.

Прихильники літератури обов’язково оцінять дане видання. Воно зацікавить не лише представників мусульманської культури — будь-яка людина, небайдужа до духовних надбань людства, із задоволенням перечитає книгу. Це більше ніж просто релігійна література. Коран розкриває багато граней суспільства: починаючи з історичних, культурних і закінчуючи політичними.

Друкуючи книгу, наші майстри врахували ці особливості. Тримаючи таке видання, читач відчуватиме, що в руках у нього солідна,виконана в найкращих традиціях поліграфії,книга. Тверда палітурка гарантує довговічність, а суперобложка захищає книгу від ушкоджень.

Для багатьох людей дуже важливі текстура і міцність сторінок. Цей момент обв’язково враховується при друці книг. І Коран не став виключенням: книга виконана із високоякісного європейського паперу.

Навіть вибагливий читач буде радий мати таку цінну книгу в своїй власній бібліотеці.

Якщо вас зацікавило дане видання, ви можете придбати його на сторінках нашого інтернет-магазину.

Хотите напечатать книги такого же качества?

Связаться с менеджером

Проконсультироваться

Позвонить

Написать

Спасибо за заявку! Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.